Czasówka Sudecka przy pięknej pogodzie

Piękna pogoda i miła atmosfera towarzyszyła kolarzom w zmaganiach jazdy indywidualnej na czas.
Trasa czasówki przebiegała od stacji CPN w Podgórzynie poprzez Przesiekę do Drogi Sudeckiej. Trasa bardzo znana z czasów Wyścigu Pokoju ostatni odcinek w tamtych czasach kolarze pokonywali pieszo. o wielu latach wreszcie wyremontowano drogę i wreszcie w tym roku można było przeprowadzić tam zawody kolarskie.

Zwycięzcą zawodów został Sułek Piotr z klubu KS Sułek Sport Beplight Świdnica który trasę czasówki pokonał najszybciej w czasie 18 minut 6,80 sekund. Długość trasy tylko 7100 m.

Medaliści Czasówki Sudeckiej

Najstarszym uczestnikiem wyścigu był Pan Leśniak Jerzy z KTC Kołobrzeg, który urodził się 1929 roku, a trasę pokonał w czasie 35 minut 12,06 sekund.

Najstarszy uczestnik Czasówki Sudeckiej

Izersko-Karkonoskie Towarzystwo Kolarsko-Narciarskie pragnie serdecznie podziękować Gminie Podgórzyn za ufundowanie pucharów dla zwycięzców i udostępnienie zaplecza i stadionu w Podgórzynie.